PERFORMANCE GYM LÁDVÍ

Prostor pro Tvůj silový a kondiční trénink. Chceš zlepšit svůj výkon? Dosáhnout svých cílů? Přidej se k nám a nebuď na to sám. Naši profesionální trenéři Ti poradí a na Tvé cestě Tě povedou krok za krokem.

Na co se v DreamFit Ládví zaměřujeme ?

Fitness

Chceme měnit životy lidí k lepšímu. Ukázat jim, že fitness není jen o formování postavy a honem za dokonalou postavou. Je to životní styl, který Tě připravuje na život.

Silově kondiční trénink

V tréninku se zaměřujeme na rozvoj silových, silově-explozivních a vytrvalostních schopností. Hlavní část věnujeme zlepšení síly s využitím dynamických prvků. Nakopneme Tě k lepším výkonům!

Crossfit

Program pro zlepšení kondice a zdraví. Soustředíme se na všestrannou přípravu atletů, jež obsahuje prvky gymnastiky, vzpírání, běhu, veslování a dalších disciplín.

Powerlifting a vzpírání

Síla, vůle a odhodlání. Olympijské sportovní disciplíny, které kombinací síly a rychlosti motivují atlety ke zdvižení těžkých zátěží

Jaké služby nabízíme?

Sestavíme Ti trénink na míru. Posláním našich trenérů je měnit životy lidí k lepšímu, jako celoživotní sportovci vědí, co je trénink a kolik dřiny stojí za úspěchem. Požádej nás o spolupráci a uvidíš, že společně najdeme správný směr.

Jeden za všechny a všichni za jednoho. Trénuj ve skupince 2-5 osob a společně se motivujte na cestě k úspěchu.

Nabízíme silově kondiční přípravu sportovních týmů. Ať už hraješ brankový, síťový nebo pálkový sport, věř, že vítězství budeš mít na dosah.

Trápí Tě poruchy pohybového aparátu? Máme pro Tebe řešení! Využij služeb fyzioterapie

Mgr. Petra Bendy,

a uvidíš, že problémy odezní!

Potřebuješ připravit fyzicky nebo psychicky na sportovní výkon? Chceš se zbavit únavy a přispět k zotavení? Pomůžeme Ti. Požádej o spolupráci Mgr. Petra Bendu, a stimuluj se opět na cíl.

OSOBNÍ TRÉNINKY

SEMIPRIVÁTNÍ TRÉNINK

SPORTOVNÍ PŘÍPRAVA

FYZIOTERAPIE

SPORTOVNÍ MASÁŽ