ROZVRHY SKUPINOVÝCH LEKCÍ

POHYBOVÉ CENTRUM CHABRY

Místo, kde se studuje a vnímá pohyb.

 

V prostorách posilovny, kardio zóny a sálu na skupinové lekce

ti nabídneme širokou škálu služeb.

Silový rozvoj, kondiční průprava, funkční trénink, přirozený pohyb, gymnastika, fyzioterapie i rehabilitace.

PERFORMANCE GYM LÁDVÍ

Ve světě už dávno přišli na to, že silné tělo = zdravé tělo.

Soustředíme se na silový a kondiční trénink, chceme lidem ukázat, že dobře nastavený komplexní trénink s kvalitní technikou může pomoci všem.

 

Ať už si začátečník, co chce zesílit, zhubnout a nebo jen zpevnit, či sportovec, který potřebuje svůj výkon posunout ještě o úroveň výš.

FITNESS KLUB DOCK

Fitness & wellness klub jedinečného designu s profesionálním vybavením.

Krásné dispozice s množstvím denního světla dělají klub unikátním.

Fitness je vybaveno stroji nejvyšší kvality od značek Life Fitness a Hammer Strenght, disponujeme samostatným sálem s funkční Cross training zónou a sálem na skupinové lekce.

LEKCE LÁDVÍ

SILOVĚ- KONDIČNÍ TRÉNINK

Lekce zaměřena na rozvoj silových, silově-explozivních a vytrvalostních schopností. Pokud potřebuješ nakopnout k lepším výkonům a rád zkoušíš nové věci, pak jsi tu správně!

Funkční trénink

Lekce zaměřena na 3D model lidského těla, zapojení hlubokého stabilizačního svalstva a vyrovnání svalových dysbalancí. Přijď si s námi ráno zacvičit a uvidíš, že budeš celý den zářit energií! 

LEKCE CHABRY

CVIČENÍ PRO MAMINKY

 Jde o kompletní posilovací trénink, při kterém procvičíte nejen celé tělo, ale užijete si i spoustu zábavy. To vše ve společnosti vašich dětí.

TRX

Moderní a inovativní funkční cvičení. Všestranný trénink s vlastní vahou, který procvičí tvé tělo. Závěsné systémy jsou efektivní cestou, jak dosáhnout vysportované a zdravé postavy.

KRUHOVÝ TRÉNIK

Jedná se o intervalové cvičení, kdy 30 sekund cvičíte a 15 sekund odpočíváte. Pro každé stanoviště určí trenér daný cvik a tvým úkolem je v daných intervalech odcvičit postupně všechny stanoviště. 

JÓGA

Ucelený systém učení pocházející ze staré Indie. ti pomůže posílit tělo, uvolnit mysl a objevit tvou vnitřní energii. Je to cesta k harmonizaci celého svého já.

GYM WORKOUT

Trénink, který kombinuje statické a dynamické prvky. Síla, vytrvalost, rychlost, preciznost... Trénink, který pomůže vytvarovat a zpevnit celé tvé tělo.