ROZVRHY SKUPINOVÝCH LEKCÍ

POHYBOVÉ CENTRUM CHABRY

Místo, kde se studuje a vnímá pohyb.

 

V prostorách posilovny, kardio zóny a sálu na skupinové lekce

ti nabídneme širokou škálu služeb.

Silový rozvoj, kondiční průprava, funkční trénink, přirozený pohyb, gymnastika, fyzioterapie i rehabilitace.

PERFORMANCE GYM LÁDVÍ

Ve světě už dávno přišli na to, že silné tělo = zdravé tělo.

Soustředíme se na silový a kondiční trénink, chceme lidem ukázat, že dobře nastavený komplexní trénink s kvalitní technikou může pomoci všem.

 

Ať už si začátečník, co chce zesílit, zhubnout a nebo jen zpevnit, či sportovec, který potřebuje svůj výkon posunout ještě o úroveň výš.

FITNESS KLUB DOCK

Fitness & wellness klub jedinečného designu s profesionálním vybavením.

Krásné dispozice s množstvím denního světla dělají klub unikátním.

Fitness je vybaveno stroji nejvyšší kvality od značek Life Fitness a Hammer Strenght, disponujeme samostatným sálem s funkční Cross training zónou a sálem na skupinové lekce.

LEKCE LÁDVÍ

SILOVĚ- KONDIČNÍ TRÉNINK

Lekce zaměřena na rozvoj silových, silově-explozivních a vytrvalostních schopností. Pokud potřebuješ nakopnout k lepším výkonům a rád zkoušíš nové věci, pak jsi tu správně!

LEKCE CHABRY

CVIČENÍ PRO MAMINKY

 Jde o kompletní posilovací trénink, při kterém procvičíte nejen celé tělo, ale užijete si i spoustu zábavy. To vše ve společnosti vašich dětí.

TRX

Moderní a inovativní funkční cvičení. Všestranný trénink s vlastní vahou, který procvičí tvé tělo. Závěsné systémy jsou efektivní cestou, jak dosáhnout vysportované a zdravé postavy.

KRUHOVÝ TRÉNIK

Jedná se o intervalové cvičení, kdy 30 sekund cvičíte a 15 sekund odpočíváte. Pro každé stanoviště určí trenér daný cvik a tvým úkolem je v daných intervalech odcvičit postupně všechny stanoviště. 

KALANETIKA

Cvičení vycházející z klasické baletní přípravy. Posiluje se precizním a pomalým protahováním v krajních statických polohách. 

GYM WORKOUT

Trénink, který kombinuje statické a dynamické prvky. Síla, vytrvalost, rychlost, preciznost... Trénink, který pomůže vytvarovat a zpevnit celé tvé tělo.

BODY FORM

Intenzivní lekce kombinující princip intervalového tréninku, se zaměřený na problémové partie.

JÓGA

Ucelený systém učení pocházející ze staré Indie. ti pomůže posílit tělo, uvolnit mysl a objevit tvou vnitřní energii. Je to cesta k harmonizaci celého svého já.