top of page

so 10. 10.

|

Dream Fit Ládví

Workshop - Kettlebell

Dorazte na workshop vedený naším pohybovým specialistou Jakubem, který tě zasvětí do základních principů, jak s tímto vybavením kvalitně cvičit a jak získat vyrýsovanné a svalnaté tělo antických ideálů.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Workshop - Kettlebell
Workshop - Kettlebell

Čas a místo

10. 10. 2020 9:00 – 12:00

Dream Fit Ládví, Burešova 1660/1, 180 00 Praha-Praha 8, Česko

O události

Kettlebell je staletími ozkoušená tréninková pomůcka, která dostane Vaše tělo a jeho silové a pohybové schopnosti o úroveň výše. Náčiní, které je na pohled velice jednoduché, se může stát vaším nejlepším parťákem pro funkční trénink. Dorazte na workshop vedený naší pohybovým specialistou Jakubem, který tě zasvětí do základních principů, jak s tímto vybavením kvalitně cvičit a jak získat vyrýsované a svalnaté tělo antických ideálů.

Náplň workshopu: 2h praktického nácviku, teorie a diskuse 1h samostatného tréninku sestaveného pouze ze cviků studovaných na workshopu

Pro koho se akce hodí: Pro všechny, kdo si chtějí dát pořádně do těla a objevit pohybový potenciál a mechanismy svého těla.

Mrkni na profil trenéra: https://www.instagram.com/zvelebil_natural_fitness_life/

kapacita 10 lidí - cena 790Kč (pro členy fitness DreamFit jen 690Kč při použití slevového kódu DREAMFIT101) REZERVACE A PLATBA PŘEDEM NUTNÁ!

Těšíme se na Vás.

Vstupenky

  • Kettlebell

    790,00 Kč
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page